ТОП-9 блогів для вивчення англійської мови | мовна школа Dialect
ТОП-9 блогів для вивчення англійської

admin

04 Червня 2016

Коментарів немає

Головна Новини

ТОП-9 блогів для вивчення англійської

Ми вже пропонували вам вибір найкращих подкастів, телесеріалів та навіть пісень, з якими можна вивчити англійську мову. “Отже, що далі?” Блоги? Від легких для читання та блогерів, що надихають та подорожують до блогів, присвячених удосконаленню вашої граматики — ми запропонуємо Вам читати конкретні блоги котрі суттєво покращать рівень володіння мовою.

Блоги для вивчення англійської мови

1. Лондонець

Лондон — один з найпопулярніших блогів Великобританії; Розі охоплює все, що стосується способу життя, починаючи від обміну рецептами та порадами як поводитись з собакою, паралельно з тим поки вони вивчають Лондон. Це захопливе читання із сумішшю складних речень та докладних описів — ідеально підходить для людей котрі розмовляють англійською на середньому рівні. Але попереджаємо, ви отримаєте заздрість від її фотографій з гарним одягом та смачною їжею.

2. Смачна Елла

Якщо ви ще не чули про Смачну Еллу, то дарма! Блог Елли ділиться своїми дивовижними ідеями стосовно їжі та експериментами з випічкою, рослинними продуктами та непереробленими інгредієнтами, що надихнули мільйони читачів краще піклуватися про своє тіло. Висновок — харчування не означає просто “їсти зелене”: тут ви знайдете безліч як солодких частувань, так і пікантних страв.

3. BBC вивчення англійської мови

Телеведучі та радіоведучі BBC розмовляли ідеальною англійською мовою, а статті BBC писали з бездоганною граматикою. Отже, питання — з ким краще вивчати англійську мову? Блог BBC Learning English має сотні простих відео, статей та безкоштовних вправ, щоб допомогти всім, включаючи носіїв англійської мови вдосконалити свою мову.

4. Світ мандрів

Перше що Ви зробите після прочитання даного блогу, це візьмете паспорт і запакуєте сумку, а першими словами будуть: “Я люблю цей блог подорожей, там приголомшливі фотографії”. Побачите все, від найкращих місць де поїсти до ідей відвідування таємних місць, сповнених інсайдерських порад, які допоможуть спланувати наступну поїздку. Охоплюючи всі країни від США до Коста-Рики чи Японії, це чудовий блог для культурних стерв’ятників, які бажають без особливих зусиль практикувати свою англійську мову, читаючи годинами.

5. Ханна Гейл

Цей однойменний блог про спосіб життя від Ханни дозволить зберегти вашу розмовну англійську мову в топовій формі. Вона дуже балакуча ексжурналістка, і її репортажі обговорюють все, від її стосунків до улюблених книг та того, що є в її гардеробі в цьому сезоні. Навіть не усвідомлюючи цього, ви засвоюєте нові фрази та веселий сленг, які не вивчають у класі.

 

6. Ідеальна англійська граматика

Здавалося б, нескінченною колекцією коротких, інтерактивних вправ з граматики англійською мовою, цей фантастичний блог перевірить вас на різні теми: від неправильних дієслів до використання ідеального часу. Інтерактивний формат блогу робить цікавими граматичні правила; але, щоб переконатися, що ви дотримуєтесь режиму навчання, напевно, найкраще закінчувати кожну сесію нагородою для себе, наприклад шоколадом.

7. Тільки ручна поклажа

Цей енергійний та захопливий блог подорожей розказує про двох найкращих друзів з Кембриджського університету, який вони записують по всьому світу. Яя і Ллойд, беручи свої камери та з блискучими усмішками йдуть відкривати світ. Прочитавши лише кілька публікацій, ви почнете вправлятись у написанні від першої особи.

 

8. Англійська граматична революція

Це, звичайно, не схоже на ідею розваг багатьох людей, але, переглядаючи блог англійської граматичної революції, Елізабет твердо вірить, що це легкий і веселий спосіб (як-небудь) опанувати хитру англійську граматику. Хоча ви, звичайно, не будете засиджуватись за нею цілий вечір, проте лише кілька хвилин, читаючи регулярно її блог, можуть зарядити ваше навчання.

9. Молоді пригоди

З веселими, чесними зізнаннями та вигадливими історіями, що заповнюють сторінки “Молодих пригод”, легко провести години, читаючи їх. Але є ще одна причина, чому нам подобається цей блог: він пов’язаний з переїздом за кордон — саме це може чекати Вас у майбутньому! Цей американець зараз називає Нову Зеландію домом, тож існує ціла низка чудових порад щодо переїзду в іншу країну. Якщо вам потрібне якесь натхнення, перш ніж забронювати якусь програму навчання за кордоном, то воно тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.